KOKOMO Collection kevad/suvi 2017 kollektsioon on kohal

KOKOMO Collection kevad/suvi 2017 kollektsioon on kohal

Foto: Krõõt Tarkmeel

Tänavu Hõbenõelale nomineeritud disaineri Mari-Liis Saretoki brändi KOKOMO Collection kevad/suvi 2017 kollektsioon on müügile jõudnud, olles seekord helgem ning naiselikum kui kunagi varem.

KOKOMO Collectioni uus kollektsioon koosneb läbipaistvatest voodrita pitskleitidest, mis annavad kandjale vabaduse kleite ise basic-toodetega stiliseerida. Samal ajal viivad patikatehnikas värvitud viskooskangast hõlmikpluusid brändi tagasi algusaegadesse ning muidugi ei puudu värskest kollektsioonist juba armsaks saanud geomeetrilise mustriga litterkleidid, -seelikud ja -pluusid suviselt pastelsetes toonides. Trendiarmastajad leiavad kollektsioonist ka rüüžide ja satsidega täiendatud viskoospluusid.

Olgu ka lisatud, et KOKOMO Collectioni värskeima kollektsiooniga saab 12.-13. mail tutvuda Tartus hüpikpoes „Õnn on moes” , samuti on huvilised oodatud kollektsiooni uudistama KOKOMO stuudiosse Tallinnas 17.-19. mail kell 12.00.-19.00.

KOKOMO Collectioni uus kollektsioon on müügil Tallinnas KOKOMO showroom’is (aadressil Veerenni 24C, II korrus), mis on avatud igal tööpäeval kell 12-18. Samuti on KOKOMO Collectioni tooteid võimalik osta Kalamajas asuvast disainikauplusest Tali.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid