Kodumaine ehtebränd HANS KRISTIAN alustab aastat uues kuues

Kodumaine ehtebränd HANS KRISTIAN alustab aastat uues kuues

Foto: Daniel Leevik

Kodumaise disainerbrändi HANS KRISTIAN jaoks on uue aasta algus uudisterohke. Esiteks kannab endine HKM Jewellery nüüdsest nime HANS KRISTIAN, mis iseloomustab paremini nii tooteid kui ka ehtekunstnikku Hans Kristian Mändi ennast. Ning teiseks on ehtebrändi tooteid võimalik osta nüüd ka brändi e-poest.

Kes ei ole antud märgi loominguga tuttav, siis kodumaine ehtebränd HANS KRISTIAN loob minimalismist inspireerituna puhta vormiga ehteid. Detsembrikuust on avatud brändi uus e-pood hanskristian.ee kust on ehteid võimalik tellida nii Eestisse, Euroopasse kui ka üle maailma.

HANS KRISTIAN veebipood on modernne ja lihtsa kujundusega, andes ülevaate nii brändi kollektsiooni kuuluvatest toodetest kui ka ehtekunstniku tehtud tellimustöödest. “Kodulehe kujundus iseloomustab väga hästi ka HANS KRISTIAN ehtedisaini,” sõnas ehtebrändi taga olev noor kunstnik ja disainer Hans Kristian Mänd. “Nii nagu minu ehted, on ka koduleht minimalistlik ja selge, aga mitmes mõttes jõuline. Usun, et moes on jõud, ning oma ehete kaudu annan seda edasi ka nende kandjatele. E-pood annab võimaluse viia bränd ka kaugemale maailma.”  

Ehtebränd HANS KRISTIAN (ehk küll endise nimega HKM Jewellery) tegutseb 2016. aastast. Autoriehete taga seisab sepaharidusega noor kunstnik ja disainer Hans Kristian Mänd, kes hakkas sepatöö teadmisi ehtekunsti rakendama ligi viis aastat tagasi. Mänd läheneb ehetele nii sepale iseloomuliku robustsuse kui ka ehtekunstnikule iseloomuliku pedantsusega. Sepikojas töötades tekkis tal kirg ja huvi väärismetallide vastu, mis viis mänguliste vormi- ja toonikatsetusteni.

Just omanäoline ning mitmetasandiline lähenemine metallile loob minimalistlikke, ent mängulisi kooslusi, mida kunstnik ise nimetab modernseks antiigiks. Ehete minimalistlik ning ajatu disain lasevad särada materjalil endal, äratades nad uuele elule. Selline kire ning loomingulisuse kooskõla võimaldab näha ehete lihtsast loomisest kaugemale. Kui klient ei leia HANS KRISTIAN kollektsiooniehete seast omale sobivat, võib ehtekunstniku poole pöörduda ka oma visiooniga. Lisaks võib materjalina kasutada ka kliendi vanu ehteid, et anda neile uus disain ja hingamine HANS KRISTIAN stiilis.

HANS KRISTIAN kollektsiooniga saab tutvuda veebipoes aadressil www.hanskristian.ee. Brändi tooted on saadaval ka disainipoodides LEVI, Teele ja Siluett.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid