Kodumaine bränd ALPAKA avab Kanadas kolm hüpikbutiiki

Foto: ALPAKA

Kodumaine elustiili bränd ALPAKA annab teada, et on avanud Kanadas juba kaks pop-up butiiki ning kolmas avatakse käesoleval kuul. Hüpikpoed avati CF Fairview Pointe Claire ja CF Carrefour Lavali kaubanduskeskustes Montrealis ning kolmas avatakse Torontos. Kauplustes esitletakse ALPAKA meeste ja naiste rõivakollektsioone, aksessuaare ja laias valikus erinevaid põhjamaise disainiga kodusisustustooteid.

„Astume oma järgmisi samme, et Kanadas tarbijale üha lähemal olla. Lisaks eelmise aasta Montrealis asuvale CF Pointe Claire’i esimesele kauplusele avasime nüüd veel ühe kaupluse CF Lavalis Montrealis ja kolmanda avame Torontos Sherway Gardens’is,” sõnas Are Kudeviita, üks ALPAKA asutajatest. „Nelja aastaaja ja pidevalt muutuva ilmaga Kanada sobib ideaalselt alpaka villa- ja nahatoodetele. Külmad talved ilma ALPAKA poolt pakutavate soojade rõivasteta on nüüdseks minevik. ALPAKA loomingus kasutatav alpakade karv on julmuse vaba, seega naudid nahatoote külluslikku luksust teadmisega, et see on eetiline ja jätkusuutlik.”

„Üha rohkem inimesi lahkub meie poodidest soojade emotsioonide ja rõõmsate nägudega – lubades ikka ja uuesti tagasi tulla. Meie brändi ja toodete vastuvõtt siin on olnud enam kui südantsoojendav ja positiivne. Oleme üsna kindlad, et sama juhtub ka Torontos Sherway Gardenis,” kirjeldab Kudeviita esimest kuud Kanadas. 

ALPAKA on 2007. aastal asustatud kodumaine alpakavilla bränd, mis pakub kõrge kvaliteediga moe- ja sisustuskaupa. Alpaka põhjamaise disainikeelega moe- ja sisustuskollektsioonid valmivad disaineri Anni Ilvese käe all. Tooted disainitakse ja toodetakse nii Eestis kui Peruus. Uuri lisa:  www.alpaka-shop.com.

Sarnased artiklid

Kommentaarid