Kingipäevakud Eve Hansoni stuudiopoes

Eve Hanson

Foto: Johann Kööp

Sel nädalavahetusel toimuva Telliskivi Loomelinnaku Kingipäevakute raames ootab moedisainer Eve Hanson kõiki huvilisi oma hubasesse stuudiopoodi, kus temaga ühinevad mitmed teisedki moe- ja iluloojad.

“Eve Hansoni moemärgi valikusse on saabumas uued kleidid ja oodatud lemmikpüksid, samuti värskelt poodi jõudnud mõnusad soojad kašmiirsallid ja mütsid,” tutvustab Eve ning lisab, et valikust leiab ka juba tuttavaid, kuid hea hinnaga tooteid.

Üritusega ühineb ka aksessuaaridisainer Kadri Kruus, kes rõõmustab ostlejaid samuti suurema valiku ning magusate hindadega. Kadri on ise poes kohal pühapäeval alates kella 12.00 kuni sulgemiseni – kaasas materjalinäidised Maya vöökotile, et igaüks saaks disainida just talle sobiva värvimänguga koti. Muide, kõik sellel päeval tehtud tellimused saavad kingituseks Kadri Kruusi suure puuvillase signtuurtekstiga kandekoti.

Pühapäeval alates kella 13.00 on Tony Veiler lubanud tulla tutvustama oma verivärsket, järjekorras neljandat Eestis loodud nišiparfüümi Oh La La, mis on oma nime saanud reaktsiooni järgi, mille see inimestes tekitab.

Mis veel? Ehteid kuusele või lihtsalt ruumi kaunistuseks pakuvad ehtekunstnikud Piret Hirv ja Eve-Margus Villems. Samuti esitleb oma uusi hõbedast kõrvarõngaid, mis sobivad imehästi rõivaste juurde pidulikuma meeleolu loomiseks, ehtekunstnik Kristiina Lauritsa.

Uuri ürituse kohta lisa Facebookist. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid