Kingikoti täitmise ABC

Jõulupühad, mis on täis rõõmu ja elevust, sooje tundeid ja traditsioonidest tulvil mälestusi, on midagi, mida oma lastele kinkida. Kuidas aga kokku panna jõuluvana kingikott nii, et kingitused oleksid tõesti vajalikud, mõtestatud ja rõõmuga oodatud? Toome teieni 5 jõulukingi printsiipi.

Midagi, mida laps väga tahab

Siia kuuluvad lapse unistused, millest ta on pikalt rääkinud voi millega mängimisest fantaseerinud. Need ei peagi olema läbinisti praktilised ja igavesti kestvad tooted, vaid just need asjad, mida suure tõenäosusega saab mänguasjade osakonnast.

Midagi, mida laps vajab

See kingikategooria võiks olla lastevanemate lemmik, sest siia kuuluvad kingitused, mis on ilmselt praktilisemat laadi. Midagi, mis on seotud laste hobidega spordist muusikani, laste magamistoaga uuest voodipesust öölambini või lasteaia-kooli varustusega seljakotist veepudelini. Head vihjed, mida ka vanavanematele jagada!

Midagi, mida laps kannaks

Siia sobib kõik, mida lapsel vaja võib minna, et ennast riietada praktilisema poole pealt, aga siin võib ka veidi hullata ja mõelda näiteks multikategelastega pidžaamade, lastepäraste susside voi miks mitte ka kostüümide peale. Viimane aitab äratada lapse loovust ia arendada fantaasiat.

Midagi, mida laps loeks

Tänuväärt kategooria, et juba pisikesest peale harjutada lapsi raamatute seltsis aega veetma. Raamatute kinkimine võiks olla alati oluline osa mitte ainult jõulude ajal, vaid ka sünnipäevadeks ja teisteks tähtpäevadeks. Lisaks juturaamatutele võib pisematele mõeldes siia alla ligitada ka värviraamatud, tegelusraamatud või harjutusvihikud ülesannetega.

Midagi, mis kogu pere kokku tooks

Kõige olulisem kingitus lastele on vanemate poolt pühendatud aeg. Selleks, et kõigil oleks lõbus koos aega veeta, võiks üks kingitus olla selline, kus peaks ka vanemad ise käed külge lööma.Parimad kingitused selleks on lauamängud, spordimängud, suurematele lastele loodud teadusmängud ning meisterdamiskomplektid.

Kaubamaja Lastemaailmast leiad kingitused, mis vastavad igale loetletud punktile. Mis veel parem, 6. kuni 10.12 on Kaubamajas kõik mängud ja mänguasjad Lastemaailmas Partnerkaardiga –20%. Pakkumine kehtib vähemalt 20 € ostusumma puhul. 

Veel sarnaseid artikleid


Stella McCartney Kaubamajas
Foto: Stella McCartney

Stella McCartney looming nüüd saadaval Kaubamajas!

Rõõmustav uudis teadliku moe austajatele – Stella McCartney looming on nüüd saadaval Kaubamajas, tuues Eesti moesõpradeni ühe kaasaegse moe mõjukaima ja teadlikuma brändi. Valikusse on jõudnud nii uue hooaja ready-to-wear kollektsioon kui ka moemärgi püsikollektsiooni klassikud, mille seast leiab moemärgi ühe ikoonilisema mudeli – Falabella käekoti.

Kes vajab meenutamist, siis Briti disainer Stella McCartney on olnud jätkusuutliku moe eestkõneleja juba 25 aastat. Tema looming on tõestanud, et innovaatilised materjalid ja teadlik disain võivad käia käsikäes kõrge kvaliteedi ja ajatu esteetikaga. Aastate jooksul on McCartney seadnud uusi standardeid kogu moetööstusele ning inspireerinud ka teisi suurmoemaju tegema kestlikumaid valikuid.

Kaubamajja jõudnud valikus väärib eraldi tähelepanu Falabella käekott, mida on sageli nimetatud koguni „the original sustainable It-bag’iks”. Hiljuti oma 15. sünnipäeva tähistanud mudel on kujunenud moemärgi tõeliseks sümboliks – pehme silueti, iseloomuliku kettdetaili ja loomavabade materjalidega käekott ühendab moeteadlikkuse ning vastutustundliku disaini viisil, mis on kõnetanud moesõpru üle maailma.

Tutvu Stella McCartney valikuga Kaubamajas ja veebipoes kaubamaja.ee!

Veel sarnaseid artikleid


ilulemmikud
Foto: Portail.ee, MÁDARA.

Aljona läbi aegade ilulemmikud Kaubamajas kuni -40%

Kui olete minu iga-aastaseid iluavastuste artikleid lugenud, siis teate, et ma ei vaheta oma ilurutiini just kuigi kergekäeliselt. Kui mõni toode sinna juba koha leiab, tähendab see enamasti seda, et olen selle päriselt läbi proovinud, sageli ka viimse tilgani ära kasutanud ning valmis seda südamerahuga edasi soovitama.

Just seetõttu on Kaubamaja allahindluskampaaniad alati hea hetk vaadata üle ka oma ilukapp. Miks mitte täiendada varusid toodetega, mis on end juba tõestanud, või avastada mõni uus lemmik, kui selleks avaneb võimalus tavapärasest soodsama hinnaga.

Olen seekord ühte galeriisse kokku kogunud valiku oma aegumatutest ilulemmikutest – nii meigi- kui ka nahahooldustoodetest. Nende seas leidub usaldusväärseid klassikuid ja tooteid brändidelt nagu MÁDARA, Lancôme, Sensai, Sisley, Clarins ning mitmed teised, mis on praegu Kaubamaja Ilumaailmas saadaval kuni 40% soodsamalt.

Head avastamist – ja ehk leiab mõni minu lemmik peagi koha ka sinu ilurutiinis!

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid