Kingagurmaanidele oma veebiportaal

Foto: 5inchandup.com

Kui te olete nagu mina, kelle eelmisesse elukümnendisse kuulus üsnagi aktiivselt kõik, mis vähegi puudutas moeblogimist, siis tõenäoliselt teate sellist moeblogi nagu „5 inch and up” ning selle asutajat, Soomest pärit londonlannat Sandra Hagelstami. 

Ja nagu paljude moeblogidega 2010ndate lõpus, nii jäi ka Sandra oma vaikselt soiku (because Instagram), kuid tundub, et seda ainult selleks, et uue – käesoleva – aastaga palju tugevamalt pilti tagasi tulla. Ehk siis – „5 inch and up” on naasnud hoopiski mitte blogina, vaid täiesti omaette veebiplatvormina, mis ülistab kõike, mis on seotud… kingadega!

Kes Sandra tegemistel silma vähegi peal hoidis, sai väga ruttu aimu sellest, et tegemist on tõelise kingagurmaaniga. Ja nagu ta pühendas toona oma blogis kingadele hulga blogipostitusi, siis nii saavad kõikvõimalikud jalanõud särada omaette artiklitena tema uues keskkonnas. Loomulikult ei vea ta antud lehekülge enam üksinda, vaid on kaasanud teisigi kingagurmaane, kes igapäevaselt toovad huvilisteni nii uudiseid sellest, millised saapad on parimad aprés ski’ks, kui ka sellest, kuidas siis ikkagi maitsekalt kanda sokke ja sandaale.

Head lugemist meile kõigile – 5inchandup.com! 

Sarnased artiklid

Kommentaarid