Kevadlilleline H&M HOME

Kevadlilleline H&M HOME

Foto: hm.com

H&M HOME’i kevadkollektsioon keerleb lillede ümber, olgu need siis erepunased moonid taldrikutel või terve niidutäis õisi voodipesul. Esemed peegeldavad esimestes päikeseküllastes päevades peituvat rõõmu, õienuppude aroomi, pehmeid tuuleiile ja mahedat ilma – kõike, mis sümboliseerib kevadet.

“Uuel hooajal peame kevadpidu ja toome kollektsiooni kuhjade viisi lilli, roosasid toone ja armsaid mustreid. Selle unustusehõlma vajunud aedadest inspireeritud kollektsiooni olemuses on midagi tõeliselt poeetilist ja unenäolist. Taimed on meie heaolu jaoks üliolulised ja just seetõttu mängivad lilled selles kollektsioonis nii tähtsat rolli,” tõdeb H&M HOME’i disainijuht Evelina Kravaev Söderberg.

Lähemal vaatlemisel võib avastada, et kollektsioon on täis armastusväärseid pisidetaile. Näitena võib tuua messingist peeglit ääristavaid roosasid narmaid. Kollektsioonis on viiteid ka renessansiaegse Itaalia kunstile ja arhitektuurile. Viimasest annab tunnistust näiteks büstikujuline lillepott.

Tänavuse H&M HOME’i kampaania pildistamine toimus Firenzes, linnas, mis on tuntud oma kunsti poolest. Toscana villa kaunites aedades aset leidnud fotosessioon tabas suurepäraselt unenäolise kollektsiooni olemust. Kampaaniakaadrid seadis kokku tuntud New Yorgi sisustusstilist Glen Proebstel.

Fotodel esitletud kollektsioon ise jõuab H&Mi kauplustesse ja e-poodi veebruari alguses.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid