Kevadlainel Stuudio Nahk

Kevadlainel Stuudio Nahk

Foto: Getter Kuusmaa

Kodumaine nahast aksessuaaride moemärk Stuudio Nahk tervitab uut hooaega kevadsuvises kuues kollektsiooniga. Lisaks erineva vormi ja suurusega kottidele on kollektsiooni lisandunud ka õlarihmad, millega mängides saab muuta oma aksessuaari just selliseks nagu parasjagu meeleolu on.

Stuudio Nahk uuest kottide kollektsioonis leiab nii igapäevaseid linnakotte, mahukaid kandekotte tööle, usaldusväärseid reisikaaslasi kui ka väikese vimpakaga stiilseid õlakotte, mis sobivad õhtustele üritustele. Moemärgi asutaja Karin Kallas räägib, et värvidest kerkib esile selle hooaja tõeline hitt – valge. „Varju ei jää ka mahe roosa, klassikaline beež ning limiteeritud koguses saadaval ootamatu metallik,“ lisab ta. Pastelsesse värvigamasse lisab aga särtsu julge ussimuster.

Vaata aga galeriist oma silmaga järele!

Stuudio Nahk esitlusruum asub Tallinna vanalinnas aadressil Müürivahe 17-1 (sisenemiseks vajuta nr. 1, II korrus). Esitlusruumis kehtivad erihinnad ning limiteeritud hooaja pakkumised.

Stuudio Nahk tegemistega hoia end kursis sotsiaalmeedia ja kodulehe vahendusel aadressitel www.instagram.com/stuudionahk, www.facebook.com/stuudionahk ja www.stuudionahk.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid