Kevadist ehteilu Studio Mari Segerilt

Kevadist ehteilu Studio Mari Segerilt

Foto: Mari Seger

Sellal, kui ilm teeb väljas, mis talle vähegi pähe tuleb, on disainer Mari Segeril valminud ehteseeria LEAVES, mis valab kevadised pungadest pakatavad lehed põhjamaiselt lihtsasse ja elegantsesse vormi.

Iga Studio Mari Segeri kevadeootusest ja suvekülluse igatsusest valminud ehteseeria leht on kunstniku hoolikast käepuudutusest sündinud ning kannab endas taas ärkava looduse puhast hingust. Seeriasse kuuluvad erinevates rohelistes toonides kõrvaehted, mis on valminud kergest polümeermaterjalist ning annavad kandjale kevadise kerguse tunde. Kellele sedalaadi ehted silmipaitavalt mõjuvad, seda rõõmustab kindlasti ka uudis, et suve saabudes saab seeria täiendust nii toonide kui ka eri pikkuses lehtede poolest.

Kes varasemalt Mari Segeri loominguga tutvunud pole, neile olgu lisatud, et tegu on noore disaineriga, kes oma loomingus liigub ehte-, tekstiili- ja aksessuaaridisaini piirimail. See peegeldub tema projektide mitmekülgsuses – julged mängud värvide, vormide ja erinevate materjalidega. Kogu tema loomingut hõlmab bränd Studio Mari Seger.

Lisainfot Studio Mari Segeri kohta leiab aadressil mariseger.com ning brändi Facebooki lehel.

Galerii

Kommentaarid