Kevadise Tallinn Fashion Weeki piletid on nüüd müügil

Foto: dianaarno.com

Sel aastal tervitab Eesti rõivadisain moesõpru Kultuurikatlas ning pakub kevadist inspiratsioonilaengut juba 22.-24. märtsil, mil leiab aset neljateistkümnes Tallinn Fashion Week. Värskete trendituulte saatel astuvad publiku ette nii kodumaised disainitähed kui ka värviküllane lastemood, koondudes üheskoos põnevaks ja kahtlemata vaatemänguliseks moenädalaks.

Kevadise moenädala avaetendusel astub lavale Tallinn Fashion Weeki esitleja River Island, kes on ühtaegu nii rahvusvaheliselt edukas trendisuunaja kui ka kohaliku moeskeene ja disainerite toetaja. Tuntud stilisti Johanna Eenma poolt stiliseeritud show eesmärgiks on pakkuda põnevaid inspiratsiooniampse neile, kes armastavad kodumaist rõivaloomet tänavamoega kombineerida, väärtustades samal ajal nii rahvusvahelisi trende kui ka Eesti moedisaini isikupära.

River Islandi etenduse järel astuvad TFW lavale Triinu Pungits, Beatrice, Diana Arno, Tallinn Design House ning Amanjeda Sport Couture. Moenädala teisel päeval ehk 23. märtsil esitlevad värskeid kollektsioone Monton, Diana Denissova, Mammu Couture, Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo ja Riina Põldroos.

Kevadise Tallinn Fashion Weeki viimane päev ehk 24. märts kuulub aga pisikestele disainifännidele, sest Kultuurikatel täitub mängulise, vaid lasterõivaste disaineritele keskenduva päevaga. Nii suurtele kui väikestele moesõpradele pakuvad uut ja inspireerivat trendiassortiid Mimi Disain, Dadamora, Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt, Klikkklakk ning Kalamaja Printsess.

Tallinn Fashion Weeki programm:

Neljapäev 22.03

18.00 River Island, Triinu Pungits

19.30 Beatrice, Diana Arno

21.00 Tallinn Design House, Amanjeda by Katrin Kuldma

Reede 23.03

18.00 Monton

19.30 Diana Denissova, Mammu Couture

21.00 Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann, Aldo Järvsoo, Riina Põldroos

Laupäev 24.03

16.00 Mimi Disain, Dadamora

17.30 Bebe Organic, Amiki, Vilve Unt

19.00 Klikkklakk, Kalamaja Printsess

 

Tallinn Fashion Weeki piletid on nüüd müügil nii Piletilevi müügipunktides kui ka veebis.

Sarnased artiklid

Kommentaarid