KÄT, Stuudio Nahk ja New Vintage by Kriss kolivad septembris kokku

Foto: KÄT

Kolm Eesti disainerbrändi – KÄT, Stuudio Nahk ja New Vintage by Kriss – kolivad septembris kokku Telliskivi Loomelinnaku poetänavale, avades seal ühise hüpikpoe.

3. septembrist avatud hüpikpoes on väljas moe- ja aksessuaaribrändide KÄT, Stuudio Nahk ja New Vintage by Kriss uusimad kollektsioonid. Näiteks kaasaegsele naisele suunatud rõivabrändi KÄT iseloomustavad sel hooajal sügisesed toonid ning retrost laenatud lõiked, mis on uuendatud KÄTi käekirjaga. Kollektsioonis vastanduvad naiselikkus ja tugevus, mis tuleb esile villaste kangaste ja jõuliste lõigete abil.

Stuudio Nahk täidab hüpikpoe uue sügistalvise kollektsiooniga, kus on ühendatud Itaalia nahk ning Põhjamaine disainivisioon, samuti uued sügistoonid, nagu oliiviroheline, veinipunane, kakao- ja vaskne pruun. Brändi iga mudel on loodud linnaelu vajadusi silmas pidades, tehes Stuudio Nahk aksessuaaridest asendamatud kaaslased, kelle peale saab loota nii kontorihommikul kui ka õhtuste kohtumiste ajal.

Ehtebränd New Vintage by Kriss toob hüpikpoodi laia valiku brändi sügistalvistest ehetest, samuti juba legendaarsed Time To Rock ja K.I.S.S. käevõrud, Coco Rebel kõrvarõngad ja graveeringuga Inspired sarja ehted. Lisaks ehetele on ainult hüpikpoest võimalik soetada piiratud koguses #TEENMISTAHAN kirjaga T-särke ja „Be Wild And Wonder” kotte.

KÄT, Stuudio Nahk ja New Vintage by Kriss brändide hüpikpood Telliskivi Loomelinnaku poetänaval on avatud 3.-30. septembrini E-R 10-18 ja L-P 11-17.

Sarnased artiklid

Kommentaarid