Kas tõesti selle suve kõige ihaldatum meigipalett?

Valitutel on see juba käes, natuke vähem valitud seisavad ikka veel järjekorras ja kolmandad refresh’ivad veebipoodide linke, et saaks ometi selle ostukorvi lisada. Millest jutt? Loomulikult Urban Decay Naked Heat lauvärvipaletist, millest paistab saavat selle suve kõige ihaldatum meigitoode.

Urban Decay Naked paletid on end niigi juba moeajalukku kirjutanud ning kui ühel hetkel tundus, et neid palette tehakse juurde lihtsalt juurdetegemise pärast, siis suvine Heat palett on pannud südame kiiremini põksuma ka neil, kellel senistest erikollektsioonidest suhteliselt ükskõik olnud.

Mis teeb selle paleti siis nii eriliseks? Urban Decay Naked Heat palett koosneb 12 merevaigukarva lauvärvist, mis varieeruvad tumedamast pruunist erksama oranžini. Nii matte kui ka kerge sädelusega toone on omavahel lihtne kombineerida, samuti luua silmameiki nii päevaseks kui ka õhtusemaks ajaks. Kuid see ei saa ju olla ainus põhjus? Suure boonuse annab paletile hoopiski see, et tundub tõesti, et need toonid sobivad iga nahatooniga ning kuumadeks suvepäevadeks ja kuldseteks päikeseloojanguteks on üks oranžikas-punakates toonides suitsusilm vaat et ideaalne. Ning lõpetuseks, nagu eelmiste palettide ning lauvärvide puhul, sisaldab seegi Urban Decay Pigment Infusion System™ valemit, meeldivas suuruses peeglit ning suurepärast kahe otsaga silmameigipintslit. Seega, kui küsite meilt, kui palju lauvärvipalette ikka ühel (ainult kahte silma omaval) inimesel vaja on? Siis meie ilmselt vastame, et ikkagi seda ühte Heati-nimelist veel…

Kuidas siis seda paletti oma meigiarsenali lisada, kui juhtud viibima Eestis, kuhu kõik maailma suurimad meigipoed oma kaupa ei saada? Meieni on jõudnud info, et täpselt täna südaööl, kui ette lööb 30. juuni kuupäev, ilmuvad Urban Decay Naked Heat äärmiselt limiteeritud koguses lauvärvipaletid müügile Kaubamaja veebipoodi aadressil kaubamaja.ee. Mis muud, kui get them while their HOT!

Sarnased artiklid

Kommentaarid