Kellele Taani moemärk GANNI tutvustamist vajab, siis tegemist on moemärgiga, mis karge minimalismi asemel ülistab hoopiski meeleolukaid värvimänge ja moodsaid siluette, kuid seda kõike jätkusuutlikus võtmes. Bränd ise nägi ilmavalgust 2000. aastal Frans Truelseni käe all, kuid täna loovad selles uusi kollektsioone abikaasad Nicolaj ja Ditte Reffstrup. Tänu viimastele ongi GANNIst saanud rahvusvaheline moemenuk, mida ülistavad nii Skandinaavia #gannigirls kui ka Hollywoodi suurnimed.
Mida põnevat leiab aga Kaubamaja GANNI riiulist? Tänavuse pre-fall kollektsiooni, mille noppeid leiate ka meie galeriist.
Olgu lisatud, et GANNI puhul on mitmed Kaubamajas saadaval olevad tooted valmistatud kas orgaanilisest puuvillakangast või 91% ulatuses ümbertöödeldud materjalist.
1990ndate stiili võlu peitub oskuses mõjuda korraga läbimõeldud ja pingutuseta. Piisab hästi istuvast mantlist või jakist, sirge lõikega teksadest, minimalistlikest kingadest ning kotist, mis ei püüa üleliia tähelepanu, kuid seob terviku kokku. Ka kleidid liiguvad samas võtmes: puhtad jooned, rahulikud toonid ja lõiked, mis töötavad rohkem kui ühe hooaja.
Kui sinu garderoobis on juba olemas neutraalsed põhiesemed ja klassikalised sinised teksad, on algus tehtud. Kui aga 90ndate vaimus kevadriietus vajab väikest täiendust, tasub vaadata Kaubamaja Osturalli poole.
Valisime 6.-12.04 kestvalt Osturallilt välja valinud esemed, mis täidavad oma ülesande täpselt nii, nagu üks hea moeleid peaks: neid on lihtne kombineerida, need mõjuvad ajatult ning praegu ka eriti meeldiva hinnaga.
Tutvu valikuga galeriis!
Kopenhaagenis disainitud mudel ühendab skulpturaalse vormi ja praktilisuse: kaardus korpus, selge joonega klapp ning detail, mis viitab brändi nimes peituvale ø-tähele. Kotte on saada erinevates põhjamaistes värvitoonides, näiteks helesinisena ja valgena, kuid ka praegu eriti populaarse ponimustriga. Üks on igal juhul kindel – Samsøe Samsøe käekott on tõeline garderoobi pärl, mis jääb sinna aastateks.

HERØ käekott on juba saadaval nii Tallinna kui Tartu Kaubamaja Samsøe Samsøe pop-up’is.