Karl Korsari, Hanna Korsari, Birgit Skolimowski ja LUMI hüpikpood Telliskivis

Foto: Birgit Skolimowski Jewellery

Kodumaised disainerid Karl Korsar, Hanna Korsar ja Birgit Skolimowski ning looduskosmeetika tootja LUMI panevad mais leivad ühte kappi. Terve kuu on Telliskivi ostutänava pop-up poes võimalik osta disainerite värsket autoriloomingut, kuulata loomise köögipoolest ning küsida nõu tegijatelt endilt.

Tekstiilidisainer Karl Korsari sõnul on kõik neli osapoolt töötanud väsimatult, et tuua suveks välja uue energiaga laetud seeriad. “Ühine märksõna on värskus. Olgu selleks siis värvid, vormid või loodussaadused kreemipurgis. See on tõsine vitamiinipomm, mis Telliskivis 1. mail plahvatab,” avab omalt poolt poe ideed moelooja Hanna Korsar.

LUMI kaasasutaja Märt Miljani sõnul on eesmärk kliendile lähemale tulla: “Tuleme oma ateljeedest, tehastest ja tagaruumidest välja. Poes on igapäevaselt kohal inimesed, kes tooteid reaalselt arendavad ja loovad. Tulge ja ajage julgelt juttu ning küsige nõu,” soovitab ta. “Kevad on see hetk, kus kõik, mis endal kapis leidub, tundub veidi väsinud. Usume, et sellest hüpikpoest lahkuvad poodlejad värske meele, värske info  ja värskendatud lookiga,” võtab teema kokku ehtekunstnik Birgit Skolimowski.

Hüpikpood on avatud 1.-31. maini, iga päev (v.a esmaspäev) kella 12.00-19.00. Hüpikpood asub Telliskivi Loomelinnaku A-2 hoone esimesel korrusel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid