Kangajääkidest Acne

Foto: Acne Studios

Acne Studios näitab taas eeskuju – moemärk on tulnud välja erikollektsiooniga, mille esemed on valmistatud ainult brändi seniste kollektsioonide kangajääkidest ning teistest alles jäänud materjalidest. 

Kuigi kollektsioon ise ei ole ülemäära suur, siis suur samm millegi uue suunas on see ikkagi. Acne kasutab niiviisi esimest korda enda kangajääke ära ning brändi loominguline juht Jonny Johansson lubab, et sellest saab järjepidav nähtus – taolised uued kollektsioonid näevad ilmavalgust nii, kuis kangajäägid selleks taas kord võimaluse annavad. 

Johansson lisab, et Acne Studios sai kunagi alguse tänu moega eksperimenteerimisele ning uus kapselkollektsioon jätkab täpselt sama rada – kollektsioonist leiab lapitehnika põhimõttel valminud jakke, seelikuid, pükse, milles oma osa mängivad ka nostalgiamoest pärit lukud. Kuigi eksperimentaalne, võimaldab kollektsiooni mahe värvigamma seda hõlpsalt ükskõik millise garderoobiga sobitada.

Acne Studios kangajääkidest kollektsioon on juba saadaval veebipoes acnestudios.com ning kui teile miski nendest esemetest silma jäi, siis tegutsege kohe, sest nagu öeldakse – when they sell out, they sell out.

Sarnased artiklid

Kommentaarid