Kanepipuuvillane Levi’s®

Kanepipuuvillane Levi’s®

Foto: Levi’s®

Levi’s® 2020. aasta sügistalvisel kollektsioonil on edasi anda üks sõnum: jätkusuutlikkus. Milles see väljendub? Aga selles, et moemärgi uus kollektsioon on loodud ainult keskkonnasõbralikest kangastest, ümbertöödeldud materjalidest ning kanepipuuvillast.

Ikoonilise teksabrändi Levi’s® uus hooaeg teeb kummarduse mugavusele ja hubasusele nii T-särkide, pusade kui ka teksatagide näol. Kogu kollektsiooni inspiratsiooni saadi loodusest ja sportlikust elustiilist ning jätkuvalt juhib 90ndate esteetika ja nostalgia brändi rõivatrende.

Kollektsioonis endas näeb ohtralt ka uudset kanepipuuvilla materjali. Võrreldes tavalise puuvillaga on kanep palju vastupidavam taim, mis vajab vähe vett ning jätab endast maha puhtama ja tervema pinnase. Levi’se innovaatilist kanepilõnga on kasutatud armastatud teksamudelite loomisel – näiteks teksapükste mudel High Loose on täpselt samasuguse autentse välimusega nagu varem, kuid selle materjal ei koorma keskkonda. Näiteid on loomulikult teisigi ning mitmega nendest saab tutvuda ka allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid