Kalamehed ja merineitsid

Kalamehed ja merineitsid

Foto: Reserved

Uue aasta, uute eesmärkide ja lootustega on saabunud kohale ka Reservedi 2021. aasta esimene erikollektsioon „Age of Aquarius”. Realistliku ja kujutletava maailmapildi vastandlikkusest inspireeritud naisteriiete ja -aksessuaaride kollektsioon on juba müügil Reservedi e-poes www.reserved.com.

„Age of Aquarius” on Veevalaja tähtkujule pühendatud kollektsioon, mis sai alguse kalamehe ja merineitsi muinasjutust. Lugu merineitsist kui müütilisest olendist, kes lubas juhatada kalameest mööda turvalisi mereteid. Kalamees, esindades praktilist ja reaalset ellusuhtumist, laseb end merineitsi võlust siiski mõjutada. Kalamehe ja merineitsi vastandlikkusest inspireerituna on kollektsioonis esindatud nii praktilisi kui ka õrnemaid, naiselikumaid lõikeid.

Kollektsiooni värvipalett on tugevalt mõjutatud talvest, seega on esindatud sinised taevatoonid, hallikarva liiv ja vahutav valge, mis inspireeritud laineharjadest. Materjalide valiku osas on mõeldud veealusele elule – korallide, kivide ja pärlite reljeefidele.

Rõivaste seas domineerivad mugavad ja praktilised lõiked huvitavate detailidega. Üleriietest näiteks sinine kalamehe stiilis jakk ja vanillitooni pusa või särk-jakk. Kalameeste riietusest inspireerituna leidub kollektsioonis ka mugav tunkepaar, mida kaunistavad pandlad ja suur tasku. Kontrastiks leiavad õrnemate detailide austajad läbikumavaid romantilisi särke, kleite ja seelikuid. Omal kohal on ka pitsist detailid, mis kaunistavad kleitide ja kampsunite kaeluseid, imiteerimaks vahutavaid laineharjasid.

Aksessuaarid viivad aga seiklema otse veealusesse maailma. Pilke püüab eriline käsitsi punutud ning pärlitega kaunistatud käekott, pärlitega juukseklambrid ja meremustriga siidisall. Kontrastiks täiendavad neid praktilised kummikud, matkasaapad ja madrusekotist inspireeritud valge seljakott.

Vaata kollektsioon oma silmaga järele allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid