Käesoleval nädalal toimub Eesti esimene rahvusvaheline ehete ja aksessuaaride mess

Foto: Darja Popolitova

30. juunil ja 1. juulil leiab Tallinnas Viru hotellis aset Eesti esimene rahvusvaheline ehete ja aksessuaaride mess. JaFair nime kandev mess toob kokku ehte- ja aksessuaarikunstnikke ning -brände enam kui kümnest Euroopa riigist.

„Messi teeb eriliseks see, et oma loomingut tulevad tutvustama ehtekunstnikud, kelle loomingut iseloomustavad sageli ainueksemplarid ja põnevad taustalood,” tutvustab JaFairi korraldusmeeskonna liige Kätlin Hallik. „Oleme parimas mõttes üllatunud, et Euroopa ehtekunstnikud meie turu vastu nii suurt huvi tunnevad.”

Rahvusvaheliselt tuntud nimedest osalevad messil Karen Lester Ühendkuningriigist, Iris Nijenhuis Hollandist, Noormathu Ungarist ja Saara Ruskola Soomest. Eesti disaineritest ja brändidest on messil väljas Darja Popolitova, Sigrid Kuusk, Hans Kristian Mänd ja teised.

Lisaks ühineb JaFairi messiga Goldtime’i ning Eesti Kunstiakadeemia koostöös loodud ehtenäitus „PILK”, samuti esitletakse messi külastajatele noorte eesti illustraatorite ja fotograafide töid.

JaFair ehete ja aksessuaaride mess leiab aset 30. juunil ja 1. juulil kell 11−18 Viru hotelli 2. korrusel. Rohkem infot ürituse ja osalejate kohta leiab aadressil facebook.com/jafair.eu.

Sarnased artiklid

Kommentaarid