KAADRID moeetenduselt: Triinu Pungitsa kollektsioon Londoni moenädalal

KAADRID moeetenduselt: Triinu Pungitsa kollektsioon Londoni moenädalal

Foto: Fashion Scout London

Maineka „Ones To Watch” auhinna võitjana tutvustas Triinu Pungits möödunud nädalal London Fashion Weekil uut kollektsiooni „Ehem”. Esitletud 2018. aasta kevadsuvise kollektsiooni inspiratsioon pärineb unenägudest – unenägudest, kus on palju indu, müstikat, jõudu ja tahet.

Disainer Triinu Pungitsa sõnul on unenäod tema jaoks väga tähtsad ja tähenduslikud. „Unenäod sõltuvad meie mõtetest, tegudest ja nähtust – unes on tõtt. Käed on aga meie mõtete pikendus ja rakendus, mille kaudu neid teostame. Seepärast on ka need mõlemad minu kollektsioonis tihedalt põimunud,” lisab disainer.

Kollektsioon „Ehem” koondab suve varjulisema poole, keskendudes ilmadele, mis ei paku rõõmu paljudele, kuid õige riietuse juures on igati rikastav ja joovastav kogemus. Ka hallis taevas, raskes vihmapiisas on palju seiklust, informatsiooni ja energiat. Uue kollektsiooniga püüabki Triinu olla kandjale inspireeriv iga ilmaga.

Kevadsuvises kollektsioonis on tähtsal kohal skulptuursed, abstraktsed ja geomeetrilised kujundid nii prindis kui ka lõigetes. Esile tuleb moodne absurdsus poroloonist valmistatud esemetena, aga ka must-valge graafiline disain ning stiliseeritud käed ja näod erinevatel toodetel ja materjalidel. Kõik tooted on disainitud ja toodetud Eestis ning jõuavad müügile märtsis 2018.

Triinu Pungitsa „Ehem” kollektsiooni esmaesitlus toimus Fashion Scout London korraldatud „Ones To Watch” moeetendusel Londoni moenädalal 15. septembril. „Ones To Watch” on Euroopa juhtiva moeagentuuri Fashion Scout korraldatav moe-show, kus igal hooajal tutvustatakse nelja väljapaistvat uut disainerit üle maailma.

Vaata galeriist moeetenduse kaadreid!

Galerii

Kommentaarid