K-ST toob uued tuuled Eesti tänavamoodi

K-ST toob uued tuuled Eesti tänavamoodi

Foto: k-st.eu

See ei ole enam ammugi saladus, et Portail elab rõõmuga kaasa kohaliku moe arengule ning tänavamoe mitmekesistumisele. Seda enam on meil hea meel kergitada lõpuks ometi üht saladuseloori ning tutvustada teile uut kodumaist brändi K-ST (loe: kost).

K-ST on värskelt ilmavalgust näinud eestimaine streetwear-bränd, mille loojaks on stiilne, andekas ja moega igati sina peal olev Konstantsija Ivanova. Kuna bränd on võtnud eesmärgiks keskenduda lihtsusele, mugavusele ja kvaliteedile, ongi K-ST ava- kui mitte öelda signatuurtooteks kahes värvitoonis unisex-pusa.

„Oleme tootmisprotsessi valikutel läinud võimalikult keskkonnasõbralikku teed, kasutades Eestis valmistatud kangaid ja detaile ning seejärel lasknud need rõivasteks õmmelda Pärnumaa osavatel rätsepatel,” tutvustab Konstantsija. Kui uurisime, kust ammutati brändi ja esimeste toodete jaoks inspiratsiooni, saime vastuseks, et ei mujalt kui globaalsest tänavamoe liikumisest ja – ükskõik kui klišeelikult see ka ei kõlaks – inimestelt meie ümber.

K-ST esimesed tooted on saadaval brändi veebipoes aadressil k-st.eu/ ning jutud käivad, et juba lähitulevikus on oodata uusi tooteid ja suuremat kollektsiooni. Lisaks saab brändile kaasa elada Instagramis aadressil instagram.com/k_st.eu/.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid