JUBA SELLEL laupäeval toimub legendaarne moesündmus ERKI Moeshow

ERKI Moeshow 2016

Foto: Dmitri Korobtsov

Juba sellel laupäeval, 26. mail, toimub Noblessneri sadama Shipyardis legendaarne moesündmus ERKI Moeshow, mille raames tuleb esitlusele 21 kollektsiooni nii Eestist kui ka välismaalt. Parima kollektsiooni selgitab välja oma ala professionaalidest koosnev rahvusvaheline žürii.

Käesoleval aastal toimub ERKI Moeshow Noblessner Shipyardis, milles veel kuni selle aasta aprilli alguseni keevitati ookeanidel kasutatavaid kalasööda kõrgtehnoloogilisi pargaseid. Laupäevaks muutub see hoone aga tõeliseks moemekaks, kus lavale on astumas noorte moeloojate looming nii Eestist, Lätist, Leedust, Soomest kui ka Venemaalt. “Ürituselt on oodata ERKI Moeshow’le omaseid kunstilisi ja julgeid lahendusi – ebatavalist ruumikasutust ning eksperimentaalset lavalahendust, mängitakse sisearhitektuuriga ning tuuakse sisse ka installatsioonid,” kirjeldab sündmuspaika üks peakorraldajatest Sandra Mäesepp.

Suurejoonelisele moedemonstratsioonile järgneb samas asukohas ka ERKI Moeshow afterparty, mis pakub võimalust laskuda moest ja hullumeelsusest täidetud ööellu.  

Täpsema info ürituse, kollektsioonide ja piletite kohta leiab ERKI Moeshow kodulehelt aadressil erki.artun.ee/2018.

Sarnased artiklid

Kommentaarid