Jõulumeeleollu Burberry ja co’ga

Foto: Burberry

Jõulud ei ole enam absoluutselt mägede taga ning üksteise järel on (peamiselt brittide) moemärgid ja kaubamajad hakanud avalikustama tänavusi jõulureklaame. Burberry on ka sel hooajal üks esimesi, kes jõulukampaaniaga ühele poole saanud, ning meile tundus see piisavalt hästi õnnestunud, et seda ka siinkohal jagada.

Burberry tänavuse jõuluteemalise moefilmi teeb eriliseks see, et tegemist on esimese Burberry jõulukampaaniaga, mis valminud moemaja uue loomingulise juhi Riccardo Tisci käe all. Lisaks on seda moefilmi oodatud ka seetõttu, et selles saab lõpuks ometi heita pilgu peagi poodidesse jõudvale Burberry ja Vivienne Westwoodi ühiskollektsioonile. Loomulikult ei ole vähem märkimist väärt seegi, et moefilmis astuvad üles vägagi nimekad tegelased – alates Naomi Campbellist ja tema emast Valerie Morris-Campbellist kuni Matt Smithi, Kristin Scott Thomase ja M.I.A.-ni välja. 

Videos nähtav kollektsioon jõuab müügile juba 6. detsembril, seega natuke on veel aega end jõulumeeleollu sättida ja endale ihaldusväärsemad esemed välja valida:

Sarnased artiklid

Kommentaarid