JAKKE – PETA lemmik kunstkarusnahast moemärk

JAKKE – PETA lemmik kunstkarusnahast moemärk

Foto: jakke.co.uk

Jakke on Londonis resideeruv kunstkarusnahast rõivaste premium-moebränd. Meile jäi Jakke silma tänu efektsetele jakkidele, millest üks rohkem statement kui teine. Kui aga kuulsime, et PETA on valinud Jakke 2017. aasta parimaks kunstkarusnahabrändiks, otsustasime teha sellele eraldi kummarduse ka siin.

Me ei ole kunagi saladust teinud, et pooldame väga kunstkarusnahka ja nii on ju ainult loogiline, et peaksime kätte võtma ja näitama erinevaid võimalusi, kuidas saada selga üks efektne kasukas, mille loomisel ei ole ükski loom kannatada saanud. Seega, palun väga – Jakke.

Jakke on küllaltki noor bränd, mis vaatamata ainult paariaastasele tegutsemisele on vallutanud südameid kogu maailmas. Jakkele on hästi iseloomulikud kergelt retrolikud lõiked, julged värvid ning värske täiendusena ka silmapaistvad loosungid seljal. Sulle meeldib lehtkapsas? Siin on sulle kasukas kirjaga „Kale Year”. Või tahad, et kõik teaksid, et su kasukas on kunstkarusnahast? Aga palun, mudel kirjaga “Free From Fur”.

Suurima valiku uhkusega kantavaid Jakke esemeid leiab brändi veebipoest jakke.co.uk, kuid täna müüvad Jakke kollektsioone ka näiteks ASOS ja Urban Outfitters.

Meie Jakke lemmikmudelid leiad aga allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid