Ja nüüd kõik koos: OLD BOY MARY JANE

Ja nüüd kõik koos: OLD BOY MARY JANE

Foto: Old Boy Mary Jane

Michelini-tähtedega tippkokk, restoranide Kaja Pizza ja One Sixty omanik Andrei Lesment on avanud Tallinnas juba kolmanda söögikoha, mille nime soovitame juba eos meelde jätta: OLD BOY MARY JANE.

Olgugi et Andrei on lubanud mitte enam oma äri kasvatada, on madala profiili hoidmine keeruline, sest Tallinnas leidub lihtsalt nii palju suurepäraseid ruume perfektsetes asukohtades, mis lausa kutsuvad sobivat kontseptsiooni looma. Sel korral on tema loominguline visioon löönud õitsema Kadriorus, millega Andreil on ka isiklik side – enne Londonisse kolimist veetis ta seal oma lapsepõlve ja noorusaja ning on väga rõõmus, et sai restorani avada just selles linnaosas.

Uus söögikoht ise pakub sõbralikku ja avatud atmosfääri, jagamiseks mõeldud roogasid klassikalise kala, mereandide, liha ja köögiviljadega. Lisaks leidub menüüst käsitööõllesid ja häid veine. Urban vintage elustiili fännina on Andrei lisanud oma käega stiilielemente nii menüüsse kui ka sisekujundusse, kus leidub ka viiteid juba legendaarseks saanud Kaja Pizza Köögile ja One Sixtyle, on omanäoline ja elava vaimuga.

Ja koha nimi? Old Boy Mary Jane on saanud oma veidi mässulise nime hoopis kohalikult käsitööõllelt. Nii lihtne ongi!

Old Boy Mary Jane on avatud igapäevaselt 12.00-22.00 aadressil Weizenbergi 18. Rohkem infot facebook.com/oldboymaryjane/.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid