Isabel Marant tuli välja esimese meestele mõeldud täiskollektsiooniga

Isabel Marant tuli välja esimese meestele mõeldud täiskollektsiooniga

Foto: highsnobiety.com

Tänavuse sügise Pariisi moenädal võib olla küll selleks korraks otsi kokku tõmbamas, kuid kõneainet pakub sellel toimunu kindlasti veel kuudeks, kui mitte suisa uue hooajani välja. Püüame meiegi siin tähelepanuväärsemaid noppeid vahendada ning algust otsustasime teha Isabel Marantiga.

Miks väärib just see prantsuse moemärk erilist tähelepanu? Aga sellepärast, et esimest korda tuli senine naisterõivaste disainer Isabel Marant välja meestele mõeldud täiskollektsiooniga. Esimesi katsetusi meesterõivastega saime tegelikult näha juba mõned aastad tagasi, kui Isabel Marant disainis erikollektsiooni H&Mile. Ei tea, kas see katsetus oligi tõukeks, et tuua meestemood ka oma püsikollektsioonide sekka, aga igatahes tänavu see kollektsioon ilmavalgust nägi – vägagi isabelmarantlikus võtmes.

Nimelt, kui brändi naistekollektsioonides saab tihti näha noppeid meestemoest, siis vastutasuks on ka esimesse meestekollektsiooni toodud elemente Maranti senistest naistemoe signatuuresemetest. Disainer tõi ka ise välja, et kevad-suvi 2018 kollektsioon on saanud inspiratsiooni muusikast ning sellistest omanäolise stiiliga meestest nagu David Bowie, Kurt Cobain, Mick Jagger ja Serge Gainsbourg. Juba see peaks kollektsioonist omajagu aimu andma. Kui aga ei anna, siis vaadake galeriist oma silmaga üle!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid