INCH² ABC Kingas!

INCH² ABC Kingas!

Foto: INCH²

Kuna praegu kulub iga positiivne uudis hädasti ära, siis anname teada, et täna saame rõõmustada kingagurmaane. Nimelt on jõudnud moefännide lemmiku INCH² jalanõud Eestisse, täpsemalt Viru Keskuse ABC Kinga kauplusesse. 

Kes kuuleb INCH² jalatsibrändist esimest korda, siis tegu on nahast käsitööna valmistatud naistejalatsite brändiga, mis järgib alati kolme põhimõtet: ainulaadne stiil, kompromissitu mugavus ja kõrge kvaliteet. Just INCH² pilkupüüdev disain, meeldivad värvilahendused ja erilised detailid on teinud brändist kingafännide – ja sealjuures ka Portaili toimetuse – lemmiku.

Muidugi teeb INCH² eriliseks seegi, et tegu on Riiast alguse saanud brändiga, mille asutasid Olga ja Edward Peterson, üks arhitekt, teine online-turunduse ekspert. Täna on bränd Riiast välja kasvanud ning jalatsid valmivad parimate käsitöömeistrite käe all Portugalis, kasutades sealjuures Itaalia ja Portugali parimaid materjale. Olgu ka lisatud, et kuigi Eestisse jõudsid müügile moemärgi jalanõud, siis INCH² kodulehevalikust leiab ka eeskujuliku valiku käekotte. 

Vaata galeriist üle meie toimetuse INCH² lemmikpaarid!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid