ILUKABINET: Smashbox ning L.A. tuledes säravad palged

Foto: Portail.ee

Mulle on alati meeldinud multifunktsionaalsed ilutooted. Ja isegi veel enne seda, kui neid hakati multifunktsionaalseteks nimetama. 

Näiteks ei unusta ma ilmselt kunagi hetke, kui mõned head aastad tagasi vannitoas end peegli ees sättides soovitas mingi hääl mu sees kasutada päikesepuudrit lisaks kontuurimisele ka silmalaugudel lauvärvina. Olgu lisatud, et see oli aeg, mil meigikunstnikud kategooriliselt keelasid päikesepuudriga nägu kontuurida. See, I’m a rebel like that.

Aastad läksid aga edasi ning ilumaailma korporatsioonid said lõpuks isegi aru, et nutikatele meigimaanidele mitmeotstarbelised tooted meeldivad ning meigitoodete paaritamiste võidukäik võis alata. Huule- ja põsevärv, silma- ja kulmupliiats, kulmu- ja ripsmetušš, kõik ühes ja rohkemgi veel. Mulle selline lahendus loomulikult sobis, sest mida vähem eriotstarbelisi meigitooteid minu niigi tavapärasest suuremasse meigikotti jõudis, seda õnnelikumad kõik pereliikmed olid (sest mõnikord sattus meigikott üle ajama ning jõudis oma sisuga ära täita sahtlid, riiulid ja võib-olla söögilaua ka). 

Selle eelloo saatel jõuangi lõpuks sujuvalt sellise mitmetahulise ilutooteni, mis on minu kergelt magamata ja pisut hallika varjundiga palgeid viimastel nädalatel särama löönud. Paljudele ei tohiks üllatusena tulla minu sügav sümpaatia Los Angelese ja kõige muu California-teemalise vastu. Seega tundus ainuõige anda võimalus Smashboxi huule- ja põsevärvile, mis loomulikult kannab nime L.A. Lights ja tuleb sumedas „Silver Lake sunset” toonis. Pulgakujuline peitetoode (jah, see on tõepoolest ametlik nimetus) toimib hästi nii helestina, põsetoonina kui ka huulevärvina ning kahtlustan, et ka lauvärvina ei oleks sel väga viga. See on piisavalt kreemjas ning tuleb ühes meigišvammiga, millega seda „päikeseloojangut” oma näos parajalt malbeks hajutada. Just see viimane aspekt on mulle väga meelepärane, sest olen minevikus alt läinud nii mõnegi meigipulgaga, mis oma mittehajutatavusega sobiks paremini sõjaväkke kamuflaaži tegemiseks. Ma tõesti ei tee praegu nalja.

Ise kipun kasutama seda meigipulka ennekõike põsele tooni andmiseks, sest huultel eelistan tugevamaid toone, kuid ma pean tunnistama, et sobiva loojangu taustal ei oleks mul midagi ka õhetavate põskedega samas toonis huulekuma vastu. Proovin selle viimase kindlasti järele, kui mu tee mind taas L.A-sse ja sealsesse maagilisesse päikeseloojangusse viib. 

Smashbox L.A. Lights huule- ja põsevärv on saadaval Kaubamaja Ilumaailmas hinnaga 25,99 €.

*Artikkel on valminud koostöös Kaubamajaga.

ILUKABINET on Portaili iluteemaliste artiklite seeria, milles Portaili toimetajad võtavad arvustada ühe uudistamist väärt ilumaailma saaduse, et aidata oma subjektiivsusega meie lugejatel selles meeletus ilutoodete ja -tarvikute virvarris paremini orienteeruda. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid