Ikoonilise Victoria Beckhami looming nüüd Eestis

Ikoonilise Victoria Beckhami looming nüüd Eestis

Foto: victoriabeckham.com

Victoria Beckhami moebrändi kõrvalseeria Victoria Victoria Beckham on nüüdsest müügil ka Eestis. Eksklusiivselt Stockmanni kaubamajas esindatud Pre Spring/Summer 2017 kollektsiooni iseloomustavad pehmete joontega avar siluett, elegantne tagasihoidlikkus ja neutraalsed värvitoonid.

Victoria Victoria Beckhami Pre SS17 kollektsiooni vabalt langevad, laialõikelised ja helgetes toonides rõivad on suurepäraseks sissejuhatuseks Victoria Victoria Beckhami kevadsuvise kollektsiooni lendlevusele ja kergusele. Kollektsiooni läbiv sportlik motiiv ning rafineeritud minimalism on kombineeritud üksikute pitsdetailide ja boheemlaslike volangidega, moodustades vaoshoitud, kuid visuaalselt stiilse terviku. Sisse on toodud ka maskuliinseid detaile ning klassikalised esemed, nagu peenetriibuline triiksärk, on pandud mängima hoopis teistlaadi võtmes.

2008. aasta septembrist alates, mil Victoria Beckham pani aluse enda moemärgile, on ta alatasa tõestanud, et kriitikud eksivad. Victoria Beckham teab väga hästi, mida naised kanda soovivad, lisaks leidub tema kollektsioonides alati rohkelt detaile moedisaineri isiklikust stiilist, mis on pälvinud väga paljude moemaanide austuse. Victoria Beckhami brändi peened pikad skulptuursed kleidid on muutunud tänaseks vaat et moeklassikaks, mida jumaldatakse eelkõige imelise istuvuse ja figuurisõbralikkuse tõttu. Viimaste hooaegade sportlik joon ning vabam stiil on aga leidnud sama sooja vastuvõtu kui brändi algusaastate looming.

Victoria Victoria Beckham Pre SS17 kollektsioon on eksklusiivselt müügil Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas.

Galerii

Kommentaarid