Igatsus möödunu järele

Igatsus möödunu järele

Foto: Reserved

Reservedi uude Re.design kollektsiooni on põimunud vihjed renessansile ja barokile, suursugustele paleedele, kunstiteostele ja muinasjutulistele linnakestele. Kollektsiooni loojad on otsustanud viia meid rännakule Toskaanasse, just nimelt sellesse ossa Itaaliast, mille ajalugu peidab endas rohkelt põnevat avastamist.

Moefotograaf Bartek Wieczorek annab Re.design kollektsiooni fotoseeriaga suurepärase ülevaate igapäevaelust Itaalias. Saapakujulisel maal lähtutakse lihtsatest rõõmudest: ergutav espresso, õhtune jalutuskäik või hoopis spontaanne kinokülastus. Kõik need tegurid lisavad elusse värvi ja seda kampaania loojad meile meelde tuletada soovivadki.

Uus kollektsioon, mille reklaamnägu Lili Summer, on kui ood melanhooliale. Igatsus möödunud aegade ning dolce vita järele on antud kollektsiooni tuumaks. Disainerid on esemetesse koondanud bourgeoisie kullasära, tolle aja disainelemendid ja liiga kauaks pööningule unustatud uskumatud vintage leiud. Re.design lummab seekord pikkade, rikkalikult kaunistatud kleitidega, puhvvarrukatega, retromõjutustega aksessuaaridega ja põnevate detailidega kudumitel. Vabalt istuvad lõiked, vastuolulised materjalid ja värvipalett, mis on inspireeritud kunstnik Caravaggio töödest, on kõik see, mis selles kollektsioonis ühte sulab. Ajaloolise melanhoolia kõrval ei ole aga unustatud ka elemente kaasaegsest moedisainist ja nii on need kaks äärmust teineteisega leidlikult ristatud. 

Vaata kõik see galeriist oma silmaga üle!

Re.design uue kollektsiooniga on võimalik tutvuda Reservedi kodulehel www.reserved.com, samuti on kollektsioon saadaval Kristiine keskuse Reservedi kaupluses.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid