Iga garderoobi kohustuslikud esemed kaasaegses vormis

Iga garderoobi kohustuslikud esemed kaasaegses vormis

Foto: Reserved

Kerged materjalid, avangardistlikud lõiked ja üllatavad disainilahendused, mis jäävad truuks klassikale, kuid käivad samas kaasas keskkonnasäästlikkuse trendiga. Just selline ongi Reservedi uus kapselkollektsioon Premium. Mõeldud kõigile, kes väärtustavad ajatuid lõikeid.

Reservedi kevadhooaja Premium kollektsioon on helge ning värske. Universaalne must, valge ja beež on kõrvutatud helesinise, valkjasrohelise ja hiina nelgi roosa varjundiga. Trükimustrid on asendatud erinevate materjalide tekstuuridega – kootud triibud, hiilgav satiin ja õrn läige ülikonnal. Üllatavad detailid kleitidel, lõhikud pikkadel vestidel, ülesuuruses beež ülikond ja kudumid on loodud üksteise peal kihiti kandmiseks.

Kollektsiooni aksessuaare ühendab omakorda mugavus ja geomeetria. Madalad sandaalid, kolmnurksed ja kiilkontsad, perforeeritud nahast mule-kingad, arhitektuursed marmormustriga ja suured ümmargused kõrvarõngad ning kergest seemisnahast käekotid on kantud praktilisusest ja funktsionaalsusest, moodustades ühtse moeka terviku.

Vaata see kõik oma silmaga üle allolevas galeriis!

Reservedi kapselkollektsioon Premium on müügil Reservedi esinduskauplustes ja veebipoes www.reserved.ee.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid