Hyrv saavutas rahvusvahelisel juveelivõistlusel võidu

Foto: Hyrv

Rahvusvaheline vääriskivimite edasimüügi ning toorkivide lihvimisega tegelev ettevõte Nomads Co korraldas juunis ülemaailmse võistluse juveliiridele. Võistluse eesmärgiks oli haruldaste looduslike vääriskivimite esile tõstmine ja nendega seonduva teadlikkuse tõstmine. Võistlusest võttis osa ka kodumaine juveelistuudio Hyrv.

Võistlusele tuli esitada originaaljoonis ühest juveelehte disanist, mille keskmes peaks olema vähemalt üks väga haruldane vääriskivi. Juveelibrändi Hyrv asutaja ja juveliiri Kateryna Pishoni looming on tihti seotud sõrmuste disainiga ning seekordsele võistlusele esitati samuti joonis sõrmusest.

Hyrve võistlusele esitatud sõrmuse disaini keskmes on haruldane laguun-roheline pirnikujuline Namiibia turmaliin. Kuna Kateryna armastab väga töötamist just erinevate metallidega, valiti metallideks eriretsepti järgi patineeritud ning lakitud messing ja 18K kollane kuld. Lisaks Namiibia turmaliinile kaunistavad sõrmust ka rohelise-lavendlikirjud tansaniidid. Uhkeid materjale toob tagasi põhjamaisuse juurde loodusest inspireeritud disain – sõrmus on inspireeritud juveelistuudio Hyrve lähedal kasvavast roosipõõsast ning selle õitest.

Võistluse korraldajatiim valis saadetud töödest välja kolm parimat ning esimene koht selgus rahvahääletusel Instagramis. Esimese koha auhinnaks on 2000 dollari väärtuses võitja poolt vabalt valitud vääriskivi Nomads Co valikust.

Tutvu esitatud kavandiga:

Sarnased artiklid

Kommentaarid