Huulepulga veebipoest ostmine muutus just lihtsamaks

Foto: MyLook.ee

Eesti ilutoodete veebipood MyLook.ee avas ostukeskkonnas uksed ainulaadsesse meigimaailma, kus saab huulepulka valides juba enne ostu näha, milline tulemus huultel päriselt jääb.

On ju teada tõsiasi, et veebipoodides kosmeetikat valides on sageli suurimaks takistuseks õige tooni valimine, sest tootepilti vaadates võib huulepuna toon paista teistsugune, kui tegelikult huultele kandes jääb. Just see mure ajendas MyLooki veebipoodi ükshaaval üles pildistama sadu huulepulkade värvitoone sellisena, nagu need tegelikult huultel jäävad. Nii saab klient nüüd enne ostmist vaadata, kas konkreetne toon on talle õige – kas see on ikka see päris matt või nude-toon, mida klient otsib, jne. Lähitulevikus on veebipoel plaanis sarnaselt üles pildistada ka ülejäänud dekoratiivkosmeetika kategooriad.

MyLooki uuenduslik idee meeldis väga globaalsetele meigibrändidele nagu MaxFactor, L’Oreal Paris ja Maybelline, kes ka ise tegevusi nõu ja jõuga toetasid. Nii näiteks esitlebki MaxFactori huulepulkade erinevaid toone meigimaailmas just MaxFactori ilusaadik Getter Jaani.

MyLooki veebipoe meigimaailmaga saab tutvuda aadressil mylook.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid