H&Mi uus meestekollektsioon ,,H&M EDITION”

H&Mi uus meestekollektsioon ,,H&M EDITION”

Foto: hm.com

Meestemoe suurim hetketrend keskendub täiuslikele basic-esemetele ja see on ilmne ka kollektsiooni ,,H&M Edition” sügisrõivaid vaadates. H&Mi uus ajatutest esemetest koosnev premium-meestekollektsioon on klientide ees juba teist hooaega järjest ja endiselt on kollektsiooni tuumaks idee detailide olulisusest. Tänavu on kollektsiooni kampaanianäoks USA kunstnik Aaron Bobrow, kes esindab suurepäraselt ,,H&M Editioni” maailma.

,,Sellel hooajal on meil esimene võimalus näidata, kuidas tõlgendab ,,H&M Edition” meestemoodi külmematel kuudel. Tahtsime tuua esile basic-esemed ‒ keskendusime eelkõige nende lõikele ja istuvusele, et nad muutuksid meeste garderoobis asendamatuteks,” lausub H&Mi meestemoe peadisainer Andreas Löwenstam.

,,H&M Editioni” loojate arvates sobib praktilisi komplekte tegelikult kanda  igal ajal. Sooja annavad ümara kaelusaga mustad ja tumelillad kašmiirist kudumid ning v-kaelusega mohääri- ja alpakavillasegused sviitrid. Ülaosasid saab kombineerida mustade teksapükste või ametlikeks puhkudeks sobivate viigipükstega. Ülerõivaste valikus on näiteks armeeroheline kapuutsiga sulejope, ümardatud õlgadega kašmiirmantel ja ruuduline lukuga jakk. Komplektidele annavad viimase lihvi klassikalised kingad, mille ilmet on värskendatud veidi rohmaka kummitallaga.

Eestis saab antud kollektsiooni ostelda e-poe hm.com vahendusel alates 19. oktoobrist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid