H&Mi mitmetahuline sügistalvine kollektsioon naistele

H&Mi mitmetahuline sügistalvine kollektsioon naistele

Foto: H&M

Täna saabub H&Mi kauplustesse ja e-poodi müügile sügistalvine naistekollektsioon. Kollektsiooni teemaks on kaasaegse naise mitu tahku ja isikliku stiili erinevuste nautimine. Valikust leiab nii selge joonega esemeid kui pehmust ja õrnust, seda kõike kaunites sügistoonides. Üleüldine meeleolu on enesekindel, vaba ja veidikene romantiline. Kollektsioon jõuab müügile kõikidesse Eesti H&Mi kauplustesse ning e-poodi hm.com.

“Sellel hooajal tähistame naiseks olemise erinevaid tahke – valikust leiad midagi kõigile minadele. Fookus on esemetel, mida annab hõlpsasti kombineerida kollektsiooni teiste rõivastega, aga ka naiste juba olemasolevate garderoobidega. On naise enda valik, millist külge ta endast soovib rõhutada – olla boheemlane, ärinaine, mugavusenautleja või pidutseja,” lausub H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

Kollektsiooni värvipalettis võidutsevad kaamelitoon, naturaalne valge, puudriroosa, sirelililla, tuhmlilla ja burgundiapunane. Domineerivad naiselikud siluetid ja detailid – kõrged kaelused, satsid, lehvid, avarad varrukad ja kõrged värvlid. Valikust leiab ka sügisklassikuid nagu pikki selge joonega mantleid, lendlevaid kleite ja romantilisi pluuse, mis näevad ühtviisi head välja nii rangete ruutude kui pehme velvetiga kombineerides. Mugavad kudumid on lopsakad ja pigem tähelepanu keskpunktis kui kõrvalrollis. Silmailu pakuvad ka lille- ja ruudumustrid ja pitskangad.

Tutvu kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid