H&M üllatab pühadehõngulise miniseriaaliga

Foto: H&M

Õrnalt männiokstele langeva lume taustal hubases alpimajakeses loetakse päevi jõulude saabumiseni – nii oodatakse pühi väljamõeldud hotellis nimega Hotel Mauritz, mis on H&Mi pühadekampaania keskmes. Kuueosaline tuntud nägudest tulvil miniseriaal, mille režissööriks on Matt Piedmont ning osatäitjate seas tuntud koomik Aubrey Plaza, toob imeliselt välja H&Mi pühadekollektsiooni mitmekülgsuse.

Kollektsioon ise sisaldab nii mõndagi lummavat neile, kes plaanivad veeta pühad pidulikult, kui neile, kes on otsustanud mähkuda imeliselt pehmetesse kudumitesse ja laiselda. Moekaid maiuspalu leiab ka sõprade ja pere kingikotti. “Pühadehooaeg on täis imelisi võimalusi end uhkelt üles lüüa, aga ka kvaliteetset ajaveetmist armastatud inimestega. Lõime H&Mis mitmekesise pühadekollektsiooni, millest leiab midagi selga nii rahulikuks olesklemiseks kui pidulikemateks hetkedeks. Meie kudumid on sundimatult elegantsed ja lastekollektsioonist leiab imelisi kangaid. Kogu kollektsioon sobib hästi kingikotti, kui just ei teki isu esemeid hoopiski endale jätta,” naljatleb H&Mi disainijuht Pernilla Wohlfahrt.

Kollektsiooniga lähemalt tutvumiseks soovitame silma peal hoida H&Mi YouTube’i kanalil, kus on hetkel üleval kolm miniseeriali osa ning kuhu lähiajal ka lisa oodata on:

 

Sarnased artiklid

Kommentaarid