H&M ja legendaarne kudumibränd PRINGLE OF SCOTLAND

H&M ja legendaarne kudumibränd PRINGLE OF SCOTLAND

Foto: H&M

H&M andis teada koostööst pika ajalooga moemärgiga Pringle of Scotland, mille ühisloominguna on valminud sportlikke vimpkasid sisaldav ja traditsioonidest kihav kudumikollektsioon, mis jõuab H&Mi kauplustesse ja e-poodi 3. oktoobril.

Antud kollektsiooni puhul on väikeseid trikke kasutades käiku lastud Pringle of Scotlandi ajaloolised Šoti mägismaa kudumimustrid. Võtmeesemete hulka kuuluvad klassikalise rombimustriga mängiv erinevate tekstuuride ja toonidega sviiter, kõrge kaeluse ning volüümikate varrukatega džemper, lukkude ja kapuutsidega kaunistatud sviiterkleidid, mugavad retuusid, mütsid ja sallid. Spordimaailma ja argirõivast ühendava athleisure meeleolusid rõhutatakse ohtra logode kasutamise abil. Kollektsiooni üllatusfaktor rõõmustab koeraomanikke, sest esemete hulgas võib märgata ka koerasviitreid.

“Pringle of Scotlandi ajalugu koostööde osas on pikk. Värske partnerlus H&Miga on olnud tõeliselt inspireeriv. Otsime pidevalt viise oma ajaloolise taustaga kudumimaailma DNA väljendamiseks ja loodame, et see mänguline ja sportlik lähenemine klassikalistele mustritele rõõmustab nii meie truusid kliente kui jõuab H&Mi abil laiema publiku silmade ette,” kõneleb Pringle of Scotlandi brändijuht Katy Wallace.

Kollektsiooni puhul tasub välja tuua nutikat ümbertöödeldud polüestri ja orgaanilise puuvilla kasutamist. Materjalidest on käiku lastud ka mõnus villane ja siidise pinnaga viskooskiud.

Vaata, milline antud koostöökollektsioon sai, allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid