H&M ja Colette ühendavad jõud

H&M ja Colette ühendavad jõud

Foto: hm.com

H&M viib tänavuse sügistalvise H&M Studio kollektsiooni raames ellu eksklusiivse koostöö legendaarse Pariisi butiigiga Colette.

Üheksast esemest koosnevas erikollektsioonis seatakse esiplaanile Colette’ile omane sinine toon ja luuakse kaks täiesti unikaalset komplekti. ,,H&M Studio x colette” lansseeritakse 21. augustil ning seda saab kahe nädala jooksul soetada nii Colette’i kauplusest kui e-poest. Mainitud kohtadesse saabub eelmüügile ka valik H&M Studio kollektsioonist.

Tänavune H&M Studio kollektsioon ise on inspireeritud New Yorgi energiast ja loomingulisusest. Kollektsioonis kohtuvad jõuline rätsepakunst, naiselikud siluetid ja pungimõjutused ‒ tulemuseks on range, ent samas elegantne välimus. Eksklusiivset ,,H&M Studio x colette” kollektsiooni iseloomustavad silmapaistvad detailid nagu käsitsi maalitud efektiga grafitimuster ja narmendavate servadega žakaarkangad.

,,Analüüsisime, millised mõtted seostuvad moodsa aja naisel oma garderoobiga ja mida ta vajab ‒ viimistletud ülerõivaid, pehme joonega kleite, hästiistuvaid kudumeid ning silmapaistvaid aksessuaare. ,,H&M Studio x colette” kollektsioonis kombineerisime vastanduvaid materjale ja tõime Colette’ile omase sinise tooniga sisse veel suurema värvide kontrasti. See omakorda tegi kollektsiooni veelgi graafilisemaks ning andis sellele uue kartmatu hõngu,” räägib H&Mi peadisainer ja loovjuht Pernilla Wohlfahrt.

,,,,H&M Studio x colette” kollektsiooni iseloomustab kunstipärane ja linlik atmosfäär, mis sobib meie kauplusega ning naistega üle maailma, kes sellisest meeleolust lugu peavad. Need naised soovivad leida kombinatsiooni kantavusest ja silmapaistvusest ning loomulikult soovivad nad olla igati au courant,” tõdeb Colette’i loovjuht ning üks asutajatest Sarah Andelman.

H&M Studio tänavune põhikollektsioon nii naistele kui ka meestele saabub müügile 14. septembril.  Eestis on kollektsiooni võimalik osta H&Mi veebipoest.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid