H&M HOME meets PAPER COLLECTIVE

H&M HOME meets PAPER COLLECTIVE

Foto: H&M HOME

H&M HOME on välja tulnud eksklusiivse kollektsiooniga, mis peaks iga postrimaani südame kiiremini põksuma panema – ühislooming on valminud kunstikuraatorite ja -levitajate kollektiiviga, mis koondunud nime Paper Collective alla.

“Meil on hea meel, et saime Paper Collective’iga koostööd teha. Nad tunnetavad fotograafiat, illustratsiooni ja kunsti fantastiliselt. Limiteeritud kollektsioon sobib esitlemiseks kokku grupeerituna või eraldi teostena, aga miks mitte ka vanade maalide vahel. Teame, et meie klientidele meeldib väga seinu dekoreerida ja me ei jõua ära oodata, kuidas nad meie kollektsiooni postreid oma kodudes kasutavad,” jutustab H&M HOME’i disaini- ja loovjuht Evelina Kravaev Söderberg.

Eksklusiivselt H&M HOME’i tarbeks valminud postrite autoriteks on näiteks Taani disaini- ja arhitektuuristuudio Norm Architects kaasasutaja Jonas Bjerre-Poulsen, Norra fotograaf Julie Pike, Prantsuse fotograaf Maia Flore ning Rootsi kunstnik ja  arhitekt Robin Ahlgren. Kokku on valikus kaheksa erineva Euroopa kunstniku tööd, mida saab Eestis juba nüüd ostelda H&Mi e-poe vahendusel.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid