HIGH 5: Robert Linna

Foto: Ülo Josing/ERR

Kätte on jõudnud aeg purustada müüt, et meie „HIGH 5” rubriik on ainult ülemõistuse andekate ja ägedate naiste pärusmaa ning lubada ekraanile – ja sellega ühes ka lavale – üks korralik annus testosterooni.

Täna tuleb see laks bändi ridadest, kellel on selja taga äsjailmunud albumi „Oh No” esimesed esitluskontserdid ning järgmine kontsert toimumas kohe-kohe, 2. detsembril Von Krahlis; samuti on üks maailma olulisemaid muusikaajakirju NME nimetanud seda bändi „avastamata aardeks”. Teie ees on „seks-roki” žanrit esindav Elephants From Neptune’i laulja ja kitarrist Robert Linna!

1. Robert, on hommik. Mis on hommikul kõige tähtsamad asjad?

Hommikuti, kui ärkan, tekitab minus enamasti hea päeva eelduse teadmine, et olen normaalselt magada saanud. See on minu jaoks alati äärmiselt oluline olnud – hing rändab, keha puhkab ja ka hääl puhkab. Tihti mõtlen hommikuti ka oma unenägude peale ja üritan neid lahti mõtestada. Viimasel ajal olen päris palju ärganud päikesetõusuga ning alati lähen hommikuti rõdule värsket õhku hingama, see tõmbab pildi mõnusalt selgeks. Lahe on vaadata, kuidas linn ärkab. Üritan ennast alati päevaks võimalikult positiivselt häälestada, kindlasti võimlen liigesed lahti ning mõtlen päeva ülesannetele kui väljakutsetele. Kõige krooniks on muidugi puder moosiga.

2. Unistuste duett – millise lauljaga või… miks mitte loomaga?

Tõnis Mägi. Või nurruv panter.

3. Õhk või armastus?

Kas need ei olegi üks ja sama? Õhk on armastus ja armastus on õhk.

4. Sinu lemmik ja magusalt patune guilty pleasure lugu?

Ei tea, kas ta nüüd nii „patune” on, aga täielik guilty pleasure on juba lapsepõlvest saati Ryan Parise „Dolce Vita”.

5. Mis reedel teed?

Valmistun reede õhtul Von Krahlis toimuvaks kontserdiks ja käin sel puhul ka laval ära. Kusjuures, see kontsert on tegelikult ainulaadne peoõhtu erineva formaadiga helikandjate entusiastidele, sest lisaks CD- ja vinüüliformaadile tuleb ainult sellel kontserdil müügile ka kassett!

 

„HIGH 5” on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid