HIGH 5: Rasmus Rändvee

Foto: Herkki Erich Merila

Eelmisel nädalal avaldas Rasmus Rändvee soolokarjääri esimese eestikeelse singli „Kas süda veel lööb?”. Miks sündis lugu eestikeelsena ja mida pildistas Rasmus viimati oma telefoniga, seda tema käest otsekoheselt ka uurisime.

Milline on sinu hommikurutiin?

Ma kindlasti ei defineeriks ennast hommikuinimesena. Kuna mulle meeldib nii palju magada kui vähegi võimalik, siis minu hommikurutiiniks on „sportriietumine ja -pesemine”, mille eesmärk on end võimalikult kiiresti valmis seada. Seetõttu meenutan tõenäoliselt hommikuti kõrvalseisjatele pigem pisut uimast töömesilast, kes lendab veidi pahuralt, kuid optimistlikult vastu uue päeva väljakutsetele.

Nimeta kolm stiilieeskuju.

Michael Jackson, Steve McQueen, David Bowie.

Kust saab kõige parema nahktagi?

Mina sain enda oma Türgi rätsepa käest.

Viimane pilt, mille oma telefoniga tegid?

Äärmiselt udune pilt enda kassist.

Miks on äge muusikat eesti keeles teha?

Olen avastanud, et emakeeles lauldes omavad oluliselt suuremat tähendust sõnade intonatsioon ja rõhud. Laulusõnad saavad seeläbi uue mõõtme ja rikkama tähenduse, mida paberi pealt välja lugeda pole võimalik. Mu jutt tundub segane? Las ma toon näite. Ütle enda peas „I love you” ning seejärel „Ma armastan Sind” nii, nagu ütleksid seda enda kõige kallimale. On ju vahe sees?

Ei ole midagi öelda, on küll vahe sees. Aitäh, Rasmus!

Kuula Rasmus Rändvee uut singlit „Kas süda veel lööb?”: https://lnk.to/RasmusKSVL  

 

HIGH 5 on artiklisari, kus võtame luubi alla meile parimas mõttes silma jäänud inimesed – nii kodu- kui ka välismaalt – ning proovime viie lühikese küsimusega nende elu ja tegemiste tagamaid laiema publikuni tuua.

Sarnased artiklid

Kommentaarid