Hermès ja punk? Kui te nii ütlete…

Hermès ja punk? Kui te nii ütlete…

Foto: Hermès

Ennekõike küll ikooniliste käekottide poolest tuntud Hermèsi moemaja on täiendanud Chaîne d’Ancre ehtekollektsiooni ühe küllaltki ootamatu ja vägagi pungiliku elemendiga – haaknõelaga.

Hermèsi Chaine d’Ancre Punk erikollektsioon on valminud moemaja loomingulise juhi Pierre Hardy eestvedamisel, kes vastutab just nimelt Hermèsi ehete ning jalanõude kollektsioonide eest ning kes otsustas, et oleks aeg tuua Hermèsi kollektsioonidesse natuke mässumeelsust. „It’s the punk side of Hermès,” ütles Hardy.

Värske ehtekollektsioon ise koosneb hõbeda ja roosa kulla toonis käe- ja kaelaehetest, samuti prossidest, sõrmustest, üksik-kõrvarõngast, millel paarilist polegi. Loomulikult kaunistab kollektsiooni pea iga eset ülalmainitud haaknõel ning Hermèsi ehete materjalikasutust arvestades ei tohiks olla üllatuseks, et kollektsiooni mõnede esemete hinnad ulatuvad 10 000 dollarini.

Antud kollektsiooni ehted on osa 20. juunist avatud Hermèsi ehtenäitusest, mis on üleval Pariisis, aadressil Rue du Faubourg Saint-Honoré 24 asuvas Hermèsi butiigis. Näitus on pühendatud kõikidele Chaîne d’Ancre ehtekollektsioonidele läbi aegade ning jääb avatuks 29. juulini.

Tutvu Hermès’i Chaine d’Ancre Punk kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid