„heiter x” koondab toidu- ja disainiloomingut

Foto: Tarik Labrighli

Toidudisainer Helis Heiteri värskelt loodud bränd „heiter x” koondab toidu- ja disainiloomingut alates toidustilistikast ja -sündmustest kuni eriliste toodeteni, mis sobivad nii kingituseks kui ka endale koju ostmiseks. Eriti teemakohane on muidugi uus „heiter x-box”.

„Jõulud, aastavahetused, sünnipäevad, tähtpäevad – kingitused, söök ja natuke stressi –, mida kinkida, mida lauale panna? Kuna toiduga katsetamine mulle meeldib, mõtlesingi kujundada visuaalselt kauni karbi toodetest, mida ka ise meeleldi süüa ja kingituseks saada tahan. Nii sündiski „heiter x-box”,” tutvustab Helis.

„heiter x-box” on hooajati muutuv kinkekarp, milles kohtuvad Eestimaa põldudelt, rabadest ja triiphoonetest kogutud parimad toorained. Sel korral leiab sealt jõululauda kaunistama 100- ja 200-milliliitrised hoidisepurgikesed, kus tuttavad maitsed on tänapäevases võtmes. Näiteks karamelliseeritud sibulakreem mädarõikaga, röstitud küüslaugu määre, arooniaželee, mustad ploomid destillaadis… Täpsema nimekirja hoidiste sisust leiab veebilehelt aadressilt helisheiter.com.

Lisaks hoidistele on esimeses „heiter x-boxi” karbis teiste Eesti disainerite ja ettevõtetega koostöös valminud tooted. Just sellised, mida on ühest jõulupakist tore leida. Sel korral leiab sealt lisaks kuuele hoidisele looduskosmeetikabrändi Bonoboga koostöös tehtud huule- ja kätesalvi, ReflectiveZooga kahasse valminud musta disainhelkuri ning Tiina Tauraite tunnustust pälvinud tšilliviina.

„heiter x-boxi” ettetellimiseks tuleb kirjutada oma soovist heiter@wain.ee. Piiratud koguses kingipakid valmivad 12. detsembriks ning ühe karbi hind on 48 €.

Hoia end „heiter x-i” tegemistega kursis ka Instagrami-kontol @heiter_x!

Sarnased artiklid

Kommentaarid