„HEITER X-BOX” tuleb taas!

Foto: Tarik Labrighli

Toidudisainer Helis Heiteri bränd „heiter x” koondab toidu- ja disainiloomingut alates toidustilistikast ja -sündmustest kuni eriliste toodeteni, mis sobivad nii kingituseks kui ka endale koju ostmiseks. Möödunud aastal jagasime uudiseid tema esimesest „heiter x-box” kinkekarbist ning saame tänavu juba varakult teatada, et see tuleb taas.

“Inspireerituna uuest tikriveinist on 2021. aasta kinkekarbi teemaks tikrid,” tutvustab Helis. “Sel aastal tuleb “heiter x-box” kahes versioonis – minimal versioon sisaldab kuute tikripõhist hoidist ja kastet, kõik täitsa erinäolised, ning kahte purki Waini gaseeritud kerget kuiva tikriveini. Maksiversioonist leiab aga lisaks Reflective Zooga koostöös valminud suure musta või punase helkuri ning Bonoboga koostöös valminud huule- ja kätesalve, mis on täiesti asendamatu toode talve üleelamiseks.” Olgu ka lisatud, et kõnealune tikrivein Wain on samuti algusest peale Helise loodud ning selle brändingu ning pakendidisaini on loonud ei keegi muu kui Helene Vetik.

2021. aasta “heiter x-box” tellimiseks kirjuta heiter@wain.ee või telli veebipoest heiterx.eu, mis avaneb juba 22. novembril. 

Hoia end „heiter x-i” tegemistega kursis ka Instagrami-kontol @heiter_x!

Sarnased artiklid

Kommentaarid