Hanna Haringu Kuldnõela kollektsioon on jõudnud müügile

Hanna Haringu Kuldnõela kollektsioon on jõudnud müügile

Foto: Erlend Štaub

Sel aastal nomineeriti Eesti kõige mainekamale moeauhinnale Kuldnõel ka kodumaise moebrändi Monton peadisainer Hanna Haring. 17. oktoobril Tallinn Fashion Weeki raames toimunud galal esitletud võistluskollektsioonist, mis on pühendatud Eesti muutlikule ilmale, on nüüd ka valitud tooted moegurmaanidele kättesaadavad.

Lähtuvalt temaatikast on enamik esitletud kollektsiooni riietest ja aksessuaaridest vihma- ja tuulekindlad, andes seega mõnusalt sooja. Kui tavaliselt armastab eestlane sügise saabudes riietuda tagasihoidlikesse värvitoonidesse, siis Hanna Haringu kollektsioon „Happy Sleet” (tõlge: õnnelik lörts) on värviline tõestus sellest, kuidas pigem kaamoses ägedalt ning lõbusalt riietuda.

Hanna Haring on tõdenud, et lavakollektsioonid annavad talle võimaluse enda kreatiivsed pöörasused välja elada. Seega ei jõua müügile spetsiaalselt Kuldnõela moeetenduse jaoks valmistatud erilised showpiece´d, kuid moesõpradel on siiski põhjust rõõmustada. Montoni peadisainer selgitab: „See lörtsile pühendatud kollektsioon on kõike muud kui diskreetne ja minimalistlik ning see väljendub ka poodidesse jõudvates toodetes, mis on erksavärvilised, kasutatud on originaalmustreid, litreid ning kummiseid materjale.“

Valitud tooted võistluskollektsioonist „Happy Sleet“ on alates 19. oktoobrist müügil Tallinnas Viru Keskuses, Rocca al Mare Keskuses, Kristiine ja Ülemiste keskustes asuvates Montoni esinduspoodides, samuti Moetänaval ja e-poes https://monton.andmorefashion.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid