HAMMER / HELDUR / SOOME ArtDepoo galeriis

Foto: Patrick Soome

Kodumaine ehtebränd Patrick Soome Jewellery on valmis saanud oma teise, 8-osalise ehteseeria “NYMPHEON”, mille väljalaskmist tähistab 5.-6. detsembril aset leidev stuudiomüük HAMMER/HELDUR/SOOME.

“NYMPHEON” kollektsioon põhineb Patricku sõnul enesearmastusel ja selle aksepteerimisel. “Enesearmastusel kui viisil aru saamaks enda iseloomu eri külgedest ja nurkadest, mis esmasel vaatlusel silma ei pruugi jäädagi,” sõnab ehtekunstnik. 8-osaline seeria, mis koosneb kuuest kõrvarõnga paarist, ühest kaelakeest ja sõrmusest on loodud kandjale aitamaks tal avastada ennast jälle ja uuesti ning seda iga kord isemoodi.

Uus kollektsioon on hetkel saadaval eksklusiivselt vaid Patrick Soome Jewellery veebipoes, kuid jõuluperioodi (ning ka uue seeria) tähistamiseks korraldavad kunstnikud Patrick Soome, Kärt Hammer ja Heldur 5.-6. detsembril stuudiomüügi, mis toimub PS Jewellery stuudios Kalamajas (ArtDepoo galerii, Jahu 12). Sündmusel avaneb võimalus soetada disainerite Patrick Soome ja Helduri hõbeehteid ning kunstnik Kärt Hammeri väiksemamõõdulist kunsti.

Ürituse kohta leiab rohkem infot Facebookist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid