GALERII: Wuruhi alustas disaineritega kohtumise sarjaga

GALERII: Wuruhi alustas disaineritega kohtumise sarjaga

Foto: Arttu Karvonen

Käesoleval nädalal toimus veebipoe Wuruhi eestvedamisel esimene kohtumine sarjast “Designer Meet-up”, kus aksessuaaride disainerid avavad stuudiouksed ja tutvustavad oma loomingut. Esimesel kohtumisel võõrustas enda stuudios huvilisi ehtekunstnik Birgit Skolimowski, kes jagas ka humoorikaid lugusid disaineriks kujunemise teest.

Hommikukohvi raames külastati veel A-galeriid ja aadressil Hobusepea 2 asuvat loomemaja, kus tegutseb enam kui 50 disainerit. Lisaks Birgit Skolimowskile avas kohtumise raames uksed Gram stuudio, kus oma loomingut tutvustasid Linda al-Assi, Merle Kasonen ja Ettel Poobus.

Baltikumi disainerite ehete ja aksessuaaride veebimüügi ning esindusplatvormi Wuruhi asutaja Pille-Riin Aasa sõnul plaanivad nad samalaadseid kohtumisi korraldada kord kvartalis. “Wuruhi soov on kokku viia disainiloojad, disainist kirjutajad ja disaini tarbijad. Sarnased “Designer Meet-up” kohtumised loovad võimaluse piiluda loovisikute ning autorite stuudiotesse, et nendega lähemat tutvust teha.”

Wuruhi ise on ainulaadne e-pood Baltikumis, mis koondab kokku aksessuaaride disainerid Eestist, Lätist ja Leedust ning toob nende loomingu läbi meeldiva ja sisuka ostukeskkonna huvilistele üle maailma. Wuruhis on esindatud enam kui 50 Eesti, Läti ja Leedu disaineri isikupärased aksessuaarid nii meestele kui naistele. Wuruhist leiab ka moeehteid ja ehtekunstnike eksklusiivsemaid unikaalseid teoseid, mida ei paku müügiks mitte ükski teine e-pood Eestis.

Galerii

Kommentaarid