GALERII: The Korsar esitles Treimann salongiga ühes valminud kollektsiooni

GALERII: The Korsar esitles Treimann salongiga ühes valminud kollektsiooni

Foto: Laura Nestor

Möödunud nädala neljapäeval toimus Treimann Mööbel & Disain salongis uue elustiili kaubamärgiga The Korsar koostöös valminud ainulaadsete illustratsioonide ning kodutekstiilide assortii esitlus.

Treimann salong on 2017 aasta sügisest Tallinna kesklinnas Poordi tänaval avatud mööblisalong. Ettevõtte asutajad  Liina ja Lauri Treimann on oma esimese sisustussalongiga toonud värskust, uusi ning uuenduslike tooteid Eesti sisustustoodete turule. Uue elustiili kaubamärgi The Korsar taga seisavad aga õde-venda Hanna ja Karl Korsar. Mõlemad tekstiilikunsti haridusega disainerid liitusid ühise nime alla sel talvel visiooniga luua ajatut, kvaliteetset, end hästi tundma panevat ning silmapaistvat toodet.

Idee luua mööbli kõrvale Eesti kunstnike poolt loodud interjööri rikastavate aksessuaaride kollektsioon tekkis Treimannitel soovist pakkuda kokkukõlavat ning terviklikku sisekujunduslikku lahendust. Nii koosnebki The Korsar brändiga ühes valminud kollektsioon kuuest illustratsioonist ning kahest padja disainist. Happevabale 100% puuvillasele paberile trükitud graafilised lehed on palistatud musta metalse raamiga. Patjade valikust leiab kirkavärvilise prindi ning sameti kooslusi.

Vaata fotosid nii kollektsioonist kui ka kollektsiooni esitlusüritusest allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid