GALERII: Pepe Jeans kohalikele DUA LIPA kapselkollektsiooni

GALERII: Pepe Jeans kohalikele DUA LIPA kapselkollektsiooni

Foto: Erlend Štaub

Reedel, 6. septembril tutvustas Pepe Jeans kohalikele ajakirjanikele, stilistidele ja mõjuisikutele kollektsiooni meeleoluka peoga Koplis asuvas Botik Baaris. Dua Lipa lugudega esines Eleryn Tiit, meeleolumuusikat mängis DJ Liisi Voolaid. 

2019. aasta alguses kuulutas Pepe Jeans Dua Lipa oma 2019. aasta kevadsuvise kampaania reklaamnäoks. Nüüd see koostöö jätkub ja Dua Lipa on koos Pepe Jeansiga disaininud 2019. aasta sügistalviseks hooajaks oma esimese kapselkollektsiooni. Dua Lipa on kolmel korral Briti muusikaauhinna ja kahel korral Grammy auhinna võitnud laulja-laulukirjutaja, kes on tuntud oma üleilmsete hittide ja kaasaegsete, ent samas klassikaliste poplaulude poolest. Nüüd on ta saanud võimaluse anda Pepe Jeansi omanäolistele denimriietele ja klassikalistele vabaajarõivastele oma stilistilise tõlgenduse. 

Lipa loodud Pepe Jeansi kollektsioon on inspireeritud 1990ndate ja 2000ndate alguse stiilide segust, hõlmates muu hulgas supermodellide vabaajastiili, grungelikku klubistiili ja festivalistiili. Dua Lipa tutvus oma kapselkollektsiooni loomisel Pepe Jeansi arhiiviga, et anda selle ajastu riideesemetele uus tõlgendus ja kaasaegne nüanss.

Kuna Lipa on koos selle brändiga üles kasvanud ja mäletab oma lapsepõlvest seda, kuidas ema ta Londonis asuvasse Portobello poodi kaasa võttis, oli Lipa jaoks väga põnev oma loominguline visioon ellu viia ja saada selle kollektsiooni loomisel tuge Pepe disainimeeskonna oskustest-teadmistest.

Vaata fotosid meeleolukast sündmusest allolevast galeriist!

Kollektsioon ise on Eestis müügil Ülemiste Keskuses ja Rocca al Mare Kaubanduskeskuses ning Denim Dreami veebipoes www.denimdream.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid