GALERII: Moodne publik avas MoeKunstiKino festivali

GALERII: Moodne publik avas MoeKunstiKino festivali

Foto: Marit Kuusk

Esmaspäeva õhtul kogunes moekas publik Sõpruse kinno kinnisele eriseansile, millega avati MoeKunstiKino moefilmide festival. Lisaks suupistetele ja filmiprogrammi tutvustusele said kutsutud nautida ka sel aastal valminud dokumentaalfilmi “McQueen”.

“Avaseanss lõppes publiku aplausiga,” rõõmustab festivali korraldaja Helen Saluveer. “Mitmed külalised tunnistasid, et Alexander McQueeni elust rääkiv film läks neile väga hinge ning kutsus isegi pisaraid esile.”

MoeKunstiKino ja festivali esitleja Viru Keskuse kutsutud külaliste hulgas oli palju kodumaiseid moevaldkonnaga seotud persoone nagu Liisi Eesmaa, Marit Ilison, Piret Puppart, Ženja Fokin, Eve Hanson, Maire Milder ja mitmed teised.

Moefilmide festival MoeKunstiKino toimub 4.-10. oktoobrini kinos Sõprus, eriseanss leiab aset ka Tartu Elektriteatris. Filmil “McQueen” on eestikeelsed subtiitrid, muud filmid linastuvad ingliskeelsena või ingliskeelsete subtiitritega. MoeKunstiKino piletid on müügil kino Sõprus kassas, Piletilevi müügipunktides ja www.piletilevi.ee, Tartu seansi piletid Tartu Elektriteatri kassas ja veebilehel https://elektriteater.ee/.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid