GALERII: KOKOMO Collection esitles TALI disainipoes uut kollektsiooni

GALERII: KOKOMO Collection esitles TALI disainipoes uut kollektsiooni

Foto: Meisi Volt

Tänavu Hõbenõelale nomineeritud disaineri Mari-Liis Saretoki brändi KOKOMO Collection uus kevad-suvine kollektsioon on müügile jõudnud. Sel puhul tervitas brändi looja moesõpru möödunud laupäeval disainipoes TALI.

KOKOMO Collectioni uus kollektsioon koosneb läbipaistvatest voodrita pitskleitidest, mis annavad kandjale vabaduse kleite ise basic-toodetega stiliseerida. Samal ajal viivad patikatehnikas värvitud viskooskangast hõlmikpluusid brändi tagasi algusaegadesse ning muidugi ei puudu värskest kollektsioonist juba armsaks saanud geomeetrilise mustriga ja suviselt pastelsetes toonides litterkleidid, -seelikud ja -pluusid. Trendiarmastajad leiavad kollektsioonist ka rüüside ja satsidega täiendatud viskoospluusid.

Lisaks uuele kollektsioonile said moefännid ürituse ajal endale soetada ka KOKOMO Collectioni varasemate kollektsioonide tooteid, millele kehtib veel praegugi allahindlus.

KOKOMO Collection on kodumaine naiste vabaaja- ja ülerõivastebränd, mille tooteid on võimalik soetada KOKOMO showroom’ist aadressil Veerenni 24C, II korrus.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid